Muolaan vaakuna Muolaalaisten seuran kotisivu
Muolaa.fi

Hallitus
Etusivu Ajankohtaista Kartat Kirkko Muistomerkit Linkit Talkoot Myynti
 
   
Nimi Osoite Puhelin Säköposti Kylä
Järvinen Eija
puheenjohtaja
Vesilahdentie 1469
31830 HALKIVAHA
040-8417727 eijahelenajarvinen@gmail.com Keskikylä
Rämö Lauri
varapuheenjohtaja ja sihteeri
Vehkakulma 4 F
02180 ESPOO
0400-355030 ramon.laurin@gmail.com Moiniemi
Moisander Pekka
rahastonhoitaja
Pyssymäentie 7
32100 YPÄJÄ
0400-260949 pekka@muolaa.fi Karhula
Kuisma Armo   050 3363315 armo.kuisma@gmail.com  
Klemelä Risto Lassentie 7
31600 JOKIOINEN
050-5925851 risto.klemela@jokioinen.fi Lehtokylä
Kontio Hannu Lehmussuontie 120
31760 URJALA
03-5460163
0400-631063
hannu.kontio@luukku.com Punnus
Kultanen Matti Ahmatie 8 Ainontie 6
31400 SOMERO
0400-452217 matti@muolaa.fi Hattula
Känkänen Erkki Kuusaantie 42
30420 FORSSA
03-4355649   Ylä-Kuusaa
Lähteenmäki Sirpa Kuhalankuja 4 D
30420 Forssa
050-5240051
03-4220428
lahteenmaki.sirpamaria@gmail.com Ylä-Kuusaa
Majuri Pekka Suomenniemenkuja 4 C
00950 HELSINKI
40-7558554 pekkaolavi.majuri@kolumbus.fi Perkjärvi
Rämö Jorma Valkeakalliontie 130
31640 HUMPPILA
045-1293936 jorma.ramo@gmail.com Ylä-Kuusaa
Korppoo Leena Mechelininkatu 19 A 16
00100 Helsinki
040 518 5014 leena.korppoo@kolumbus.fi Soittola
Seppänen Raija Telluksentie 4
01480 VANTAA
0400-889126 raijamars@gmail.com Keskikylä
Sosunov-Perälä Antonin Tykistöntie 17
13100 HÄMEENLINNA
03-6125850
040-7218436
antonina@pp.inet.fi Kyyrölä
Malanin Mark   050 5909000 mmalanin@hotmail.com  
Känkänen Petri   050 5164843 petri.kankanen@gmail.com  
Ekman Eero
kunniajäsen
Koulukuja 7 A 1
32200 LOIMAA
02-7631043
0500-741102
  Soittola